WYCIECZKA ZORGANIZOWANA PRZEZ STOWARZYSZENIE NASZE DZIECI

ponad 3 lat temu

Takie święto jest tylko jeden raz w roku – Dzień Dziecka. Dla przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola Nr 151 święto okazało się bogate w radość. Dzieci zostały zaproszone przez Stowarzyszenie Nasze Dzieci na zabawę integracyjną do hotelu „Gala „ w Sułkowicach. Zabawa odbywała się w na uroczym hotelowym dziedzińcu z oczkiem wodnym, mostkiem. Wszystko przystrojone było kolorowymi balonami. Atrakcji było wiele: skoki na dmuchanych zamkach, pląsy przy muzyce z wróżką Natalią częstująca cukierkami, konkurs piosenki. Dużym powodzeniem podczas upału cieszyła się budka z lodami. Po tych atrakcjach czekała na dzieci ogromna niespodzianka - pokaz umiejętności strażaków z OSP Sułkowice z niezwykle cierpliwą załogą, prezentującą wnętrze samochodu, strażackie sprzęty oraz pokaz lania wody z węża strażackiego. Przepyszny poczęstunek: obiad, pizza i ciasteczka oraz prezenty dla dzieci dopełniły dzieła. Impreza z okazji Dnia Dziecka była okazją do integracji dzieci niepełnosprawnych z ich zdrowymi rówieśnikami, a wszystko odbywało się z uśmiechem w serdecznej atmosferze.